Hubnoucí challenge den 8.

Haha, tak jsem opět musela sundat své růžové brýle, jelikož se nějak mlžily a já přes ně neviděla realitu :-D.

Doufám, že jste pochopili, že tohle nejsou návody, nýbrž radosti a strasti hubnoucí vorvaňky. Zatím ke mě nedorazily nějaké urážlivé komenty ohledně hodnot, které jsem zveřejnila v posledním článku na toto téma. Pokud by nějaké došly nebo nad nimi uvažujete, mohu Vám zcela pravdivě říct, že beru dostatečnou dávku léků na to, abych se někomu takovému jen v duchu vysmála za jeho omezenost.

Tak jsme si to ujasnili a jedeme dál.

První dny dobrý, pak se zase něco pokakalo a selhal mi příjem, ze kterého jsem si mohla dovolit hradit ty zásoby ovoce a zeleniny atd. Protože je to prostě nákladnější než se nacpat rohlíkem s gothajem.

Přestože jsem v přeskakování házených klacků pod nohy už téměř profík a kdyby to bylo olympijskou disciplínou, už se teď se koupu v medajlích jako kačer Skrblík ve svých zlatých mincích a hlavně proto, že mám pár skutečně dobrých přátel, mohla jsem se i dále stravovat jakžtakž zdravě.

Nicméně, opět asi blbě. První dva dny proběhly v naprosté pohodě. Snědla jsem toho dost na to, abych neměla hlad a váha šla dolů.

Ale ta chuť na sladké!!! 🙁

Ta mě přepadla třetí den. Nic jsme doma takového neměli (pro jistotu). No jakžtakž jsem se držela, ale víte co? Jelikož jsem člověk velice nápaditý a na mé velice strastiplné cestě jsem se naučila být mistr improvizace v kuchyni, abych nakrmila všechny hladové krky naší domácnosti, opět se projevila má kreativita silně posílená mou ŠÍLENOU chutí na sladké včera večer a to takto. Teď přijde na řadu návod, pište si:

Pokud nemáte rádi Studentskou pečeť, respektive rozinky a nebaví vás je vybírat, tak čtěte pozorně dál. Není to nic těžkého.

Ve vodní lázni rozpusťte na kostičky nalámanou čokoládu. Přilejte trochu mléka, aby vám to přešlo přes sítko a rozpuštěnou čokoládu si přes již zmíněné sítko přelijte do hrnečku nebo skleničky, to už nechám na Vás. Lahodná kalorická bomba je na světě a bez rozinek.

Děkovat mi můžete do mailu nebo v komentářích :-D.

Mé tělo je ale nevděčné a mou kreativitu “ocenilo” zvýšením váhy. Mrcha jedna. Za kreativitu na žebrotu no.

Jinak bilance?

Váhu mám nižší než na začátku, to jo, ale musím to vykoumat tak, aby tyto prasečí chutě zmizely.

Vaše Luluci 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *