Hubnoucí challenge – den “hodněkátý”

Už jste někdy byli v posilovně 6 hodin a celých těch šest hodin jste makali se závažím od 10-cca 45 kg? Záběr na celé tělo, ne jen ruce.

Já ne, tedy ne v posilovně. Řeknu vám, že je to makačka, ale nikdy jsem při makání nebyla tak “f poho”.

Abych trochu osvětlila situaci. Začala jsem teď podnikat ve firmě, je ze mě zahradnice. Nicméně zakázky jsou i v lese a tam jsem si tedy zamakala pořádně. Tak úžasný pocit z čistě fyzické únavy už jsem hodně hodně hodně dlouho nezažila. Občas si připadám tak nějak “sjetá” čerstvým vzduchem a vůní přírody. Jsem závislák na přírodě a hlavně na stromech, to o mě už je docela známo. Ale to jsem opět odbočila.

Abych se vrátila k tomu, jak mi jde hubnutí. Co se týče váhy, tak ručička až tak dolů neklesla o tolik, co bych čekala, jen o dvě kila, ale změnil se mi obsah nejen tuku, ale i viscerálního tuku – to je ten hodně špatnej, kterej je mezi orgány. Tudíž hubnu opravdu tuk a ne svalstvo, protože to při tom mém přírodním posilování ani nejde.

Co se týče pitného režimu, pořád na něm pracuji. Už je to lepší, dostala jsem se na cca 2,5 l denně a piju ze 75 procent čistou vodu, takže good. Ale chci o něco víc ještě přidat.

Chutě na sladký ne že by úplně ustaly, ale je to mnohem lepší. Spíše v podstatě hřeším tak, že v práci, obzvláště, když jsme byli v tom lese, toho moc nesním – rozumějte nemám oběd, ale jen sváču v batohu a po takovém obrovském výdeji mám pak doma hlad a dám si pořádné jídlo. Nevím, jaký to bude mít vliv na mé hubnutí, takže uvidíme příště :-D.

Můj pocit z rychlosti je trochu zklamáním, ale s tím, jakým způsobem vyvíjím aktivitu a jak posiluji jsem maximálně spokojená.

Tak zas příště.

 

Vaše Luluci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *