Období hyperaktivity

Mám dvě stádia, co se týče aktivity. Buď jedu na 150 procent nebo na “nádech výdech a nejnutnější věci”. Osobně mám raději to první stádium. A to je právě teď.

 

Jedu..

Náramky jedu skoro jako na běžícím páse, mezitím přestěhovávám (opět) nábytek v bytě, protože to prostě pořád není ono, na “must do” listu mám ještě stránky čistě na online marketing, další šperky a úklid, jelikož kdo má psa nebo dokonce dva jako my ví, že to se uklízí pořád. Takže jedu a jedu a jedu.

 

Nejedu..

U mě je ale problém v tom, že dlouho jedu na těch 150 procent, kdy vyčerpám veškerou nabranou energii a pak padnu do druhého stádia a to jsem pak prostě naštvaná sama na sebe, že nezvládám, nestíhám a nic se mi nechce. Navíc když už bych se dokopala, stejně se mi nic nedaří, píšu blbosti, šperky nejsou to pravé ořechové, malování vypadá jako směs nevkusu (a přitom se fakt snažím) a tak raději se vším švihnu a nabírám energii.

Ano odpočívat se musí, to je pravda. Jen se musím propracovat k tomu, abych to udržela v rovnováze. A to mi prostě moc zatím nejde.

Tak já zas valím :-D, Vaše Luluci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *